Bestsellery

Poniżej prezentujemy najczęściej wybierane przez klientów produkty z naszego sklepu:

 • Misa duża MD2

  Misa MD2 czarna

  Misa nagrobkowa duża MD2 wykonana jest z żywicy poliestrowej (odlew). Żelkotowa warstwa ochronna odporna jest na warunki atmosferyczne i łatwa do umycia. Misa idealnie nadaje się na nagrobek do kompozycji kwiatowych, ale może również służyć za donicę do hodowli kwiatów i innych roślin doniczkowych. Wymiary: ∅33 cm, h 15,5 cm. Waga: 6,85 kg. Kolor: czarny.

 • Wazon czarny W10

  Wazon W10 czarny

  Wazon nagrobkowy W10 (czarny) wykonany jest z odlewu żywicznego pokrytego warstwą żelkotu. Dzięki tej warstwie ochronnej wazony nawet po latach nie tracą koloru. Duża masa wazonu gwarantuje jego stabilność nawet podczas silnych podmuchów wiatru. Dodatkowo można przykleić go do płyty nagrobkowej silikonem. W komplecie wkład zabezpieczający przed pęknięciem wazonu zimą. Wymiary: h-28 ∅ 15. Waga: +/- 5 kg. Kolor: czarny.

 • Wazon G1 Strzegom (granit)

  Wazon granitowy G1 Strzegom

  Wazon granitowy G1 (Strzegom) charakteryzuje się wysokimi walorami dekoracyjnymi, bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Wazon G1 wykonano w Polsce z polskiego granitu wysokiej jakości. Do każdego wazonu dodajemy wkład. Wazon posiada z boku otwór zapobiegający zamarzaniu wody w środku. Wymiar: wys. 28 cm. Kolor: Strzegom.

 • Wazon W1 impala

  Wazon W1 impala

  Wazon na grób W1 (impala) wykonany jest z żywicy poliestrowej. Żelkotowa powłoka jest łatwa do czyszczenia i odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, dzięki czemu wazon nawet po latach nie traci koloru. Duża waga sprawia, że wazon jest stabilny nawet podczas silnych podmuchów wiatru. Można go przykleić do płyty nagrobkowej (silikonem). W komplecie wkład zabezpieczający przed pęknięciem wazonu zimą. Waga: +/- 5 kg. Wymiary: h-26,5 ∅ 14. Kolor: Impala.

Sortuj wg: