LAMPIONY NA POMNIK

Lampiony cmentarne wykonane są z żywicy poliestrowej. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych i posiadają szklane szybki. Po umocowaniu silikonem do płyty nagrobkowej mogą nam służyć wiele lat. Wymienny jest tylko wkład. Wszystkie lampiony wykonano w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy lampiony w dwóch wariantach:

Wariant standard to odlew żywiczny pokryty żelkotem odpornym na UV. Pokrywa jest zdejmowana i stanowi osobny element. Posiada element stabilizujący pokrywę, dzięki czemu jest ona bezpieczna nawet przy bardzo silnych podmuchach wiatru. Powierzchnia lampionu jest idealnie gładka i świetnie odwzorowuje granit typu "szwed". Dzięki bardzo atrakcyjnej cenie, stanowi alternatywę dla lampionów z granitu.

W wariancie exclusive producent dokonał wszelkich starań, aby efekt finalny był jak najlepszy i zadowolił najbardziej wymagających klientów. Lampion dodatkowo pokrywany jest grubą warstwą lakieru ochronnego, a pokrywa posiada zawiasy, dzięki czemu stanowi całość z resztą lampionu. Dodatkowo posiada blaszkę, która odbija światło i chroni pokrywę przed przegrzaniem. Dzięki szczelinie w górnej części lampionu i otworowi w dolnej lampion nie przegrzewa się, a płomień ma ciągły dopływ tlenu. Dzięki zastosowaniu żywicy poliestrowej lampion z tworzywa sztucznego jest około połowę tańszy od podobnych lampionów wykonanych z granitu. Stanowi doskonałą imitację kamienia typu szwed lub mosiądzu.

Sortuj wg: